TEFCOLD LGF5000 – Mrazicí vitrína, 2-dveřová, NO FROST, s reklamním panelem, 922 l, bílá
Velkokapacitní bílý mrazák (922 l) s technologií NO FROST a světelným reklamním panelem. Vyhřívaná skla, 8 polic a intenzivní vertikální LED osvětlení.
TEFCOLD LGF5000 – Dvoudveřová mrazicí vitrína s reklamním panelem (922 l)
Mrazicí vitrína TEFCOLD LGF5000 není jen obyčejný skladovací prostor, je to silný prodejní nástroj navržený pro provozy s vysokým obratem. Její hlavní zbraní je dominantní osvětlený LED panel umístěný v horní části. Tento prostor (canopy) je jako stvořený pro umístění vašeho loga, firemních barev nebo aktuální akční nabídky. Vaše značka tak bude to první, co zákazník při pohledu na mražený sortiment uvidí.
Základem úspěšného prodeje je ovšem čistý výhled na produkty. Proto je vitrína vybavena vyhřívaným sklem dveří, které stoprocentně eliminuje tvorbu námrazy a kondenzace. Vaše zmrzliny či mražené polotovary budou vždy perfektně viditelné a lákavé, k čemuž přispívají i dva svislé LED pásy integrované přímo v každém rámu dveří. Ty nasvítí veškeré zboží rovnoměrně odshora až dolů.
O to, abyste se nemuseli o nic starat, se postará spolehlivý beznámrazový systém NO FROST. Výkonné ventilované chlazení udržuje v celém obřím prostoru o čistém objemu 922 litrů naprosto stabilní teplotu (-14 až -25 °C) a plně automatické odtávání vám ušetří hodiny nepopulární manuální práce. Zaměstnanci ocení i chytrý mechanismus dveří – ty se samy zavírají, aby neunikalo teplo, ale při doplňování zboží je lze jednoduše zaaretovat v otevřené poloze.
S námi máte jistotu specialistů
- ✅ Záruka 24 měsíců i pro firmy (IČO)
- ✅ Expresní doručení kamkoliv v ČR
- ✅ Odborné poradenství od chlaďařů
- ✅ Spolehlivý záruční i pozáruční servis
- ✅ Doprava ZDARMA u tohoto modelu
Klíčové vlastnosti
- Prostor pro vaši reklamu 💡 — Velký osvětlený LED panel v horní části přitahuje pozornost a funguje jako aktivní podpora prodeje vaší značky.
- Čistý výhled bez rosení 👁️ — Vyhřívané sklo dveří spolehlivě zabraňuje srážení vlhkosti, takže zboží je za všech okolností perfektně vidět.
- Bezúdržbový NO FROST ❄️ — Ventilované mrazení s automatickým odtáváním zaručuje rovnoměrnou teplotu bez tvorby ledu na produktech i stěnách.
- Chytré dveře s aretací 🚪 — Samozavírací systém šetří energii a při velkém závozu zboží lze dveře snadno zablokovat v otevřené poloze.
- Obrovská kapacita 📦 — Čistý objem 922 litrů a 8 plně nastavitelných polic pojmou široký sortiment různorodého mraženého zboží.
Ideální využití
- Supermarkety, večerky a čerpací stanice s velkým obratem mražených polotovarů a zmrzlin.
- Specializované prodejny potravin, které chtějí maximalizovat impulzní prodeje přes výrazný branding.
- Kina, sportoviště, koupaliště a rekreační areály jako hlavní prodejní bod pro nanuky a ledové dezerty.
Technické parametry
- Čistý objem: 922 l (hrubý objem 1108 l)
- Teplotní rozsah: -25 až -14 °C
- Rozměry (Š × H × V): 1382 × 805 × 2065 mm
- Barva exteriéru / interiéru: Bílá / Bílá (nerezové vnitřní dno)
- Chlazení / Odtávání: Ventilované (NO FROST) / Automatické (elektrické)
- Energetická třída: C
- Dveře: 2× křídlové prosklené (vyhřívané sklo, samozavírací s aretací)
- Počet polic: 8 ks (nastavitelné, rozměr 618 × 622 mm)
- Osvětlení / Ovládání: 4× vertikální LED v rámu dveří / Elektronické s displejem
- Mobilita: Kolečka + stavitelné nožičky
- Napětí / Příkon: 220–240 V / 1200 W
- Spotřeba energie: 12,77 kWh / 24h (4660 kWh / rok)
- Hmotnost (čistá/hrubá): 190 kg / 210 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvoudveřové mrazicí prosklené vitríny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 210 kg |
| EAN: | 5708181740542 |
| Barva: | bílá |
| Čistý objem: | 922 l |
| Výška: | 206,5 cm |
| Šířka: | 138,2 cm |
| Hloubka: | 80,5 cm |
| Teplotní rozsah: | -25 až -14 °C |
| Výstavní plocha: | 1.38 m² |
| Typ chlazení: | Ventilované |
| Typ odtávání: | Automatické, elektrické |
| Typ ovládání: | Elektronické |
| Denní spotřeba: | 12.77 kWh/24h |
| Exteriér: | Bílá |
| Hlučnost: | 61 dB(A) |
| Hrubá / čistá váha: | 210 / 190 kg |
| Hrubý / čistý objem: | 1108 / 922 l |
| Interiér: | Bílá |
| Klimatická třída: | 4 |
| Napětí / Frekvence: | 220-240/50 V/Hz |
| Počet a typ dveří: | 2 křídlové prosklené dveře |
| Počet a typ polic: | 8 |
| Příkon: | 1200 W |
| Roční spotřeba: | 4660 kWh/rok |
| Energetická třída: | C |
| Rozměr polic: | 618*622 |
| Termometr: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | 2 × vertikální LED v rámu dveří |
| Vnější rozměry (ŠxHxV): | 1382 x 805 x 2065 mm |
| Vnitřní rozměry (ŠxHxV): | 1262 x 640 x 1520 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 1430 x 860 x 2210 mm |
| Přepravní kontejner 40 stop: | 22 ks |
| Množství chladiva: | 150 g |
| Typ chladiva: | R290 |
| EPREL No: | 458608 |
| Max Ambient: | 30°C at 55% RH |
| GTIN / EAN: | 5708181740542 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TEFCOLD: Chlazení s dánským srdcem a prémiovou péčí
Když se spojí dánská inženýrská preciznost s více než 30 lety našich zkušeností na českém trhu, vznikne partnerství, na které se můžete spolehnout. TEFCOLD je rodinná firma založená v roce 1987 ve Viborgu, která si díky poctivému přístupu rodiny Christensenových vybudovala celosvětové renomé.
Dnes je TEFCOLD synonymem pro kvalitu v gastronomii a obchodu. Nabízí kompletní řešení chlazení:
- Na prodej: Aby vaše zboží vypadalo skvěle a prodávalo se samo.
- Na sklad: Spolehlivé mrazáky a lednice pro bezpečné uchování zásob.
- Na přípravu: Nerezové stoly a nástavby pro efektivní práci v kuchyni.
Proč chtít TEFCOLD právě od nás?
Nekupujete si jen „krabici“. Jako autorizovaný partner vám dáváme jistotu, že vaše podnikání nezamrzne, když to nejméně potřebujete.
- REVOLUCE V ZÁRUCE (Novinka od 1. 1. 2026): Jsme si kvalitou tak jistí, že boříme standardy. Podnikatelům nyní poskytujeme plnou záruku 2 roky (místo běžného 1 roku).
- Bezstarostný servis: Máme rozsáhlou síť servisních partnerů po celé ČR. Záruční i pozáruční opravy řešíme rychle, odborně a bez výmluv. Stačí zadat požadavek online.
- 30 let zkušeností: Známe každý šroubek. Poradíme vám s výběrem tak, abyste ušetřili čas i peníze.
Investujte do klidu. S TEFCOLD získáte špičkovou technologii a s námi partnera, který vás podrží.
| Výrobní společnost : | TEFCOLD A/S |
|---|---|
| Adresa : | Industrivej 25, 8800 Viborg, Dánsko |
| E-mail : | info@tefcold.com |





