TEFCOLD Atom Maxi F2DBB – Mrazicí vitrína, 2-dveřová, NO FROST, 702 l, černá
Prémiová celočerná mrazicí vitrína (702 l) s bezúdržbovým systémem NO FROST. Luxusní tmavý interiér, 10 polic, vyhřívané trojité sklo a LED osvětlení.
TEFCOLD Atom Maxi F2DBB – Celočerná dvoudveřová mrazicí vitrína NO FROST (702 l)
Prodejny s moderním interiérem už nemusí dělat kompromisy mezi špičkovým výkonem a dokonalým vzhledem. Dvoudveřová vitrína TEFCOLD Atom Maxi F2DBB přebírá všechny silné stránky standardního modelu – obrovskou kapacitu a spolehlivost – a povyšuje je díky prémiovému celočernému provedení. Tmavý exteriér i interiér fungují jako dokonalé divadelní jeviště, na kterém pestrobarevné obaly vašich produktů nasvícené LED diodami doslova září do okolí.
O precizní ochranu sortimentu se stará plně automatické ventilované chlazení (NO FROST). Systém udržuje naprosto stabilní teplotu v celém ohromném prostoru 702 litrů, brání slepení produktů a navždy vás zbaví otravného manuálního odmrazování. Zboží snadno zorganizujete pomocí deseti plně nastavitelných polic. Jejich čistě bílá barva navíc tvoří příjemný kontrast k tmavému pozadí a napomáhá lepší distribuci světla.
Aby byl pohled na vaše prémiové zboží vždy krystalicky čistý, je vitrína vybavena masivními samozavíracími dveřmi s vyhřívaným trojitým izolačním sklem. Ty spolehlivě zabraňují kondenzaci a minimalizují úniky chladu. Společně s intenzivním vertikálním LED osvětlením rozprostřeným po celé výšce získáte reprezentativní prodejní bod, který podtrhne kvalitu vaší nabídky.
S námi máte jistotu specialistů
- ✅ Záruka 24 měsíců i pro firmy (IČO)
- ✅ Expresní doručení kamkoliv v ČR
- ✅ Odborné poradenství od chlaďařů
- ✅ Spolehlivý záruční i pozáruční servis
- ✅ Doprava ZDARMA u tohoto modelu
Klíčové vlastnosti
- Prémiová elegance 🖤 — Celočerný design (zevnitř i zvenku) tvoří luxusní a sjednocený vzhled, na kterém maximálně vyniknou obaly produktů.
- Systém NO FROST ❄️ — Plně automatické ventilované chlazení eliminuje námrazu a udržuje v celém prostoru naprosto konstantní teplotu.
- Obrovská kapacita 📦 — Čistý objem 702 litrů a 10 vysoce zátěžových polic (až 140 kg/m²) pro snadné uskladnění jakéhokoliv typu zboží.
- Vyhřívané dveře 🚪 — Samozavírací mechanismus v kombinaci s trojitým izolačním sklem brání srážení vlhkosti a šetří spotřebu energie.
- Dokonalá prezentace 💡 — Intenzivní svislé LED osvětlení projasňuje všechny police a zaručuje, že zákazník žádný produkt nepřehlédne.
Ideální využití
- Supermarkety, hypermarkety a designové obchody, které chtějí vizuálně sjednotit své vybavení do elegantní černé barvy.
- Prezentace prémiových, řemeslných nebo designově balených mražených produktů.
- Prestižní řeznictví a lahůdkářství, která chtějí luxusním vzhledem podtrhnout vysokou kvalitu své nabídky.
Technické parametry
- Čistý objem: 702 l (hrubý objem 1006 l)
- Teplotní rozsah: -18 až -22 °C
- Rozměry (Š × H × V): 1253 × 760 × 2003 mm
- Barva exteriéru / interiéru: Černá (RAL 9005) / Černá
- Chlazení / Odtávání: Ventilované (NO FROST) / Automatické
- Energetická třída: D
- Dveře: 2× křídlové prosklené (samozavírací, tvrzené trojité sklo)
- Počet polic: 10 ks (nastavitelné, barva bílá, rozměr 551 × 470 mm)
- Nosnost polic: 140 kg/m²
- Osvětlení / Ovládání: Vnitřní svislé LED / Elektronické s teploměrem
- Mobilita: 4 kolečka
- Napětí / Příkon: 220–240 V / 1205 W
- Spotřeba energie: 17,47 kWh / 24h (6377 kWh / rok)
- Hmotnost (čistá/hrubá): 240 kg / 270 kg
Chladicí verze: TEFCOLD Atom Maxi C2DBB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvoudveřové mrazicí prosklené vitríny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 270 kg |
| EAN: | 5708181738624 |
| Barva: | černá |
| Čistý objem: | 702 l |
| Výška: | 200,3 cm |
| Šířka: | 125,3 cm |
| Hloubka: | 76 cm |
| Teplotní rozsah: | -18 až -22 °C |
| Výstavní plocha: | 1.39 m² |
| Typ chlazení: | Ventilované |
| Typ odtávání: | Automatické |
| Typ ovládání: | Elektronické |
| Barva polic: | Bílá |
| Denní spotřeba: | 17.47 kWh/24h |
| Exteriér: | Černá RAL 9005 |
| Hlučnost: | 65 dB(A) |
| Hrubá / čistá váha: | 270 / 240 kg |
| Hrubý / čistý objem: | 1006 / 702 l |
| Interiér: | Černá |
| Klimatická třída: | 3 |
| Kolečka: | 4 kolečka |
| Maximální zatížení polic: | 140 kg/m² |
| Napětí / Frekvence: | 220-240/50 V/Hz |
| Počet a typ dveří: | 2 křídlové prosklené dveře |
| Počet a typ polic: | 10 nastavitelné |
| Příkon: | 1205 W |
| Roční spotřeba: | 6377 kWh/rok |
| Energetická třída: | D |
| Rozměr polic: | 551 x 470 mm |
| Termometr: | Ano |
| Tvrzené sklo: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | LED |
| Vnější rozměry (ŠxHxV): | 1253 x 760 x 2003 mm |
| Vnitřní rozměry (ŠxHxV): | 1133 x 580 x 1538 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 1278 x 780 x 2090 mm |
| Změna otevírání dveří: | Ne |
| Index energetické účinnosti: | 46.3 % |
| Přepravní kontejner 40 stop: | 27 ks |
| Množství chladiva: | 2 x 80 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TEFCOLD: Chlazení s dánským srdcem a prémiovou péčí
Když se spojí dánská inženýrská preciznost s více než 30 lety našich zkušeností na českém trhu, vznikne partnerství, na které se můžete spolehnout. TEFCOLD je rodinná firma založená v roce 1987 ve Viborgu, která si díky poctivému přístupu rodiny Christensenových vybudovala celosvětové renomé.
Dnes je TEFCOLD synonymem pro kvalitu v gastronomii a obchodu. Nabízí kompletní řešení chlazení:
- Na prodej: Aby vaše zboží vypadalo skvěle a prodávalo se samo.
- Na sklad: Spolehlivé mrazáky a lednice pro bezpečné uchování zásob.
- Na přípravu: Nerezové stoly a nástavby pro efektivní práci v kuchyni.
Proč chtít TEFCOLD právě od nás?
Nekupujete si jen „krabici“. Jako autorizovaný partner vám dáváme jistotu, že vaše podnikání nezamrzne, když to nejméně potřebujete.
- REVOLUCE V ZÁRUCE (Novinka od 1. 1. 2026): Jsme si kvalitou tak jistí, že boříme standardy. Podnikatelům nyní poskytujeme plnou záruku 2 roky (místo běžného 1 roku).
- Bezstarostný servis: Máme rozsáhlou síť servisních partnerů po celé ČR. Záruční i pozáruční opravy řešíme rychle, odborně a bez výmluv. Stačí zadat požadavek online.
- 30 let zkušeností: Známe každý šroubek. Poradíme vám s výběrem tak, abyste ušetřili čas i peníze.
Investujte do klidu. S TEFCOLD získáte špičkovou technologii a s námi partnera, který vás podrží.
| Výrobní společnost : | TEFCOLD A/S |
|---|---|
| Adresa : | Industrivej 25, 8800 Viborg, Dánsko |
| E-mail : | info@tefcold.com |






