Distributory IC SC-SO mají rovná posuvná víka, která chrání prostor se zmrzlinou před únikem chladu, jsou navíc opatřena zámkem. Koše pro GN na zmrzlinu 360x165x120 mm nejsou součástí. Jejich skladba se liší dle délky distributoru. Model 202: 1x koš 3sekční (kód 14704), model 302:1x koš 3sekční (kód 14704) + 1x koš 2sekční (kód 14703), model 402: 1x koš 3sekční (kód 14704) + 2x koš 2sekční (kód 14703), model 502: 2x koš 3sekční (kód 14704) + 1x koš 2sekční (kód 14703)
přední oblé sklo|rovná posuvná prosklená víka se zámkem|úložný prostor pod koši|ideální pro reklamní polep|vnitřní LED osvětlení|kolečka s brzdou|digitální teploměr|Na objednávku: vhodné koše|klimatická třída 5 - vysoký výkon i v teplém prostředí
přední oblé sklo|rovná posuvná prosklená víka se zámkem|úložný prostor pod koši|ideální pro reklamní polep|vnitřní LED osvětlení|kolečka s brzdou|digitální teploměr|Na objednávku: vhodné koše|klimatická třída 5 - vysoký výkon i v teplém prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vitríny na kopečkovou zmrzlinu |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců záruka včetně práce a ND |
| EAN: | 5708181760786 |
| Teplotní rozsah: | -24 až -14 °C |
| Typ chlazení: | Statické |
| Typ odtávání: | Manuální |
| Typ ovládání: | Mechanické |
| Denní spotřeba: | 2.809 kWh/24h |
| Exteriér: | Bílá |
| Hlučnost: | 45 dB(A) |
| Hrubá / čistá váha: | 117 / 107 kg |
| Hrubý / čistý objem: | 491 / 430 l |
| Interiér: | Bílá lakovaná ocel |
| Klimatická třída: | 5 |
| Kolečka: | 4 kolečka, 2 s brzdou |
| Napětí / Frekvence: | 220-240/50 V/Hz |
| Příkon: | 350 W |
| Roční spotřeba: | 1025.285 kWh/rok |
| Energetická třída: | D |
| Termometr: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | LED |
| Vnější rozměry (ŠxHxV): | 1550 x 630 x 1250 mm |
| Vnitřní rozměry (ŠxHxV): | 1430 x 510 x 655 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 1640 x 750 x 940 mm |
| Zámek: | Ano |
| Přepravní kontejner 40 stop: | 42 ks |
| Množství chladiva: | 110 g |
| GTIN / EAN: | 5708181760786 |
| Typ chladiva: | R290 |
| EPREL No: | 2579996 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TEFCOLD: Chlazení s dánským srdcem a prémiovou péčí
Když se spojí dánská inženýrská preciznost s více než 30 lety našich zkušeností na českém trhu, vznikne partnerství, na které se můžete spolehnout. TEFCOLD je rodinná firma založená v roce 1987 ve Viborgu, která si díky poctivému přístupu rodiny Christensenových vybudovala celosvětové renomé.
Dnes je TEFCOLD synonymem pro kvalitu v gastronomii a obchodu. Nabízí kompletní řešení chlazení:
- Na prodej: Aby vaše zboží vypadalo skvěle a prodávalo se samo.
- Na sklad: Spolehlivé mrazáky a lednice pro bezpečné uchování zásob.
- Na přípravu: Nerezové stoly a nástavby pro efektivní práci v kuchyni.
Proč chtít TEFCOLD právě od nás?
Nekupujete si jen „krabici“. Jako autorizovaný partner vám dáváme jistotu, že vaše podnikání nezamrzne, když to nejméně potřebujete.
- REVOLUCE V ZÁRUCE (Novinka od 1. 1. 2026): Jsme si kvalitou tak jistí, že boříme standardy. Podnikatelům nyní poskytujeme plnou záruku 2 roky (místo běžného 1 roku).
- Bezstarostný servis: Máme rozsáhlou síť servisních partnerů po celé ČR. Záruční i pozáruční opravy řešíme rychle, odborně a bez výmluv. Stačí zadat požadavek online.
- 30 let zkušeností: Známe každý šroubek. Poradíme vám s výběrem tak, abyste ušetřili čas i peníze.
Investujte do klidu. S TEFCOLD získáte špičkovou technologii a s námi partnera, který vás podrží.
| Výrobní společnost : | TEFCOLD A/S |
|---|---|
| Adresa : | Industrivej 25, 8800 Viborg, Dánsko |
| E-mail : | info@tefcold.com |





