Sanitační přístroj SP PROFI
Sanitační přístroj určený pro sanitaci nápojových vedení.
Sanitační přístroj SP PROFI
Sanitační přístroje SP jsou určeny pro sanitaci nápojových vedení. Samozřejmostí je funkce řízeného přisávání vzduchu a reverzace proudění čistícího roztoku či vody. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto přístroje.
- SANITAČNÍ PŘÍSTROJ SP PROFI - je určen k profesionální mechanicky – chemické sanitaci nápojových cest. Silné tlakové čerpadlo o výkonu 12 atm. zajistí dokonalé vyčištění dlouhého pivního vedení i s převýšením. Vhodné pro sanitaci hospod i restaurací s tankovým pivem. Samozřejmostí je funkce řízeného přisávání vzduchu a reverzace proudění čistícího roztoku či vody. Madlo umístěné na vrchní části přístroje umožňuje snadnější manipulaci.
- DESIGN - sanitační přístroj je vyroben z nerezové oceli.
- SNADNO PŘENOSNÝ - madlo umístěné na vrchní části přístroje umožňuje snadnou manipulaci.
- NEREZOVÉ PROVEDENÍ - sanitační přístroj je vyroben z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti sanitačních přístrojů LINDR
Technické údaje
- Napájení: 230V/ 50Hz
- Jmenovitý proud 1,8 A
- Příkon: 414 W
- Hmotnost: 11,5 Kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sanitace a čištění výčepu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| Barva: | nerez |
| Výška: | 21,5 cm |
| Šířka: | 17,4 cm |
| Hloubka: | 31,8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Lindr: Špička v chlazení a čepování piva
Když se v Česku řekne domácí čepování nebo profesionální výčep, naprosté většině lidí se vybaví právě značka Lindr. Jako přední evropský výrobce dodává tato rodinná firma ročně desítky tisíc zařízení do celého světa, to největší zastoupení a tradici má ale doma v České republice.
Proč na chladicí a výčepní techniku Lindr nedáme dopustit?
- 🇨🇿 100% česká výroba: Kompletní proces od prvního nákresu přes pečlivou výrobu z kvalitní nerezové oceli až po expedici probíhá na jednom místě – v obcích Sadová a Dohalice nedaleko Hradce Králové.
- ⚙️ Maximální spolehlivost: Precizní zpracování a inovativní technologie (jako je suché chlazení či vestavěné kompresory) zaručují dlouhou životnost a snadnou obsluhu.
- 🍻 Pro každou příležitost: Zařízení Lindr obstojí v náročném provozu rušné restaurace, při stánkovém prodeji, ale stejnou radost udělají i při víkendovém grilování na zahradě.
👉 Prohlédnout kompletní nabídku výčepních zařízení Lindr.
| Výrobní společnost : | LINDR.CZ S.R.O. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 132, 503 15 Nechanice |
| E-mail : | info@lindr.cz |




