Prémiová řada pultových mrazniček NIC-SC má skvělý design se zaoblenými, šedými rohy a hranami a rovnými posuvnými prosklenými víky. Má velmi stabilní a pevnou konstrukci a navíc je vybavena kolečky, takže s ní lze snadno manipulovat a přesouvat ji po provozovně. Mraznička se skvěle hodí k vystavování mražených potravin včetně zmrzliny. Dodává se s kompletní sadou košů.
kolečka s brzdou|digitální teploměr|rovná posuvná prosklená víka se zámkem|vnitřní LED osvětlení|ideální pro reklamní polep|zahrnuje plnou sadu košů|klimatická třída 5 - vysoký výkon i v teplém prostředí
kolečka s brzdou|digitální teploměr|rovná posuvná prosklená víka se zámkem|vnitřní LED osvětlení|ideální pro reklamní polep|zahrnuje plnou sadu košů|klimatická třída 5 - vysoký výkon i v teplém prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prosklené ostrovní pultové mrazáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců záruka včetně práce a ND |
| EAN: | 5708181758820 |
| Počet a typ vík: | 2 rovná posuvná víka z tvrzeného skla |
| Počet a typ košů: | 6 Drátěné koše, bílé |
| Teplotní rozsah: | -24 až -14 °C |
| Typ chlazení: | Statické |
| Typ odtávání: | Manuální |
| Typ ovládání: | Mechanické |
| Denní spotřeba: | 2.27 kWh/24h |
| Exteriér: | Bílá |
| Hlučnost: | 45 dB(A) |
| Hrubá / čistá váha: | 122 / 110 kg |
| Hrubý / čistý objem: | 478 / 367 l |
| Interiér: | Bílá lakovaná ocel |
| Klimatická třída: | 5 |
| Kolečka: | 4 kolečka, 2 s brzdou |
| Napětí / Frekvence: | 220-240/50 V/Hz |
| Příkon: | 265 W |
| Roční spotřeba: | 828.55 kWh/rok |
| Energetická třída: | D |
| Termometr: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | LED |
| Vnější rozměry (ŠxHxV): | 1570 x 650 x 885 mm |
| Vnitřní rozměry (ŠxHxV): | 1430 x 510 x 576 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 1640 x 765 x 940 mm |
| Zámek: | Ano |
| Přepravní kontejner 40 stop: | 42 ks |
| Množství chladiva: | 110 g |
| GTIN / EAN: | 5708181758820 |
| Typ chladiva: | R290 |
| EPREL No: | 2579780 |
| Max. podmínky okolí: | +40°C, 40% RH |
| EEI: | 43.9 % |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TEFCOLD: Chlazení s dánským srdcem a prémiovou péčí
Když se spojí dánská inženýrská preciznost s více než 30 lety našich zkušeností na českém trhu, vznikne partnerství, na které se můžete spolehnout. TEFCOLD je rodinná firma založená v roce 1987 ve Viborgu, která si díky poctivému přístupu rodiny Christensenových vybudovala celosvětové renomé.
Dnes je TEFCOLD synonymem pro kvalitu v gastronomii a obchodu. Nabízí kompletní řešení chlazení:
- Na prodej: Aby vaše zboží vypadalo skvěle a prodávalo se samo.
- Na sklad: Spolehlivé mrazáky a lednice pro bezpečné uchování zásob.
- Na přípravu: Nerezové stoly a nástavby pro efektivní práci v kuchyni.
Proč chtít TEFCOLD právě od nás?
Nekupujete si jen „krabici“. Jako autorizovaný partner vám dáváme jistotu, že vaše podnikání nezamrzne, když to nejméně potřebujete.
- REVOLUCE V ZÁRUCE (Novinka od 1. 1. 2026): Jsme si kvalitou tak jistí, že boříme standardy. Podnikatelům nyní poskytujeme plnou záruku 2 roky (místo běžného 1 roku).
- Bezstarostný servis: Máme rozsáhlou síť servisních partnerů po celé ČR. Záruční i pozáruční opravy řešíme rychle, odborně a bez výmluv. Stačí zadat požadavek online.
- 30 let zkušeností: Známe každý šroubek. Poradíme vám s výběrem tak, abyste ušetřili čas i peníze.
Investujte do klidu. S TEFCOLD získáte špičkovou technologii a s námi partnera, který vás podrží.
| Výrobní společnost : | TEFCOLD A/S |
|---|---|
| Adresa : | Industrivej 25, 8800 Viborg, Dánsko |
| E-mail : | info@tefcold.com |





